DS-3E0510P-E
Hikvision – Switches – Network • Official ND in Egypt
10 sold in last 24 hours
Switch 8×Gigabit PoE + 2×Uplink - Unmanaged PoE
Tags |
Ports
8×Gigabit PoE + 2×Uplink
Features
PoE+ 802.3af/at
| PoE Budget | 120W |
| PoE Budget | 120W |
| Ports | 8 Gigabit PoE + 1 RJ45 + 1 SFP |
| Ports | 8 Gigabit PoE + 1 RJ45 + 1 SFP |
| Switching Capacity | 20 Gbps |
| Switching Capacity | 20 Gbps |
| Speed | Gigabit 1000 Mbps |
| Speed | Gigabit 1000 Mbps |
| MAC Address Table | 2K |
| MAC Address Table | 2K |
| Max Power Consumption | 120W |
| Max Power Consumption | 120W |
| Dimensions | 217.6 × 27.8 × 108.55 mm |
| Dimensions | 217.6 × 27.8 × 108.55 mm |
| Operating Temperature | 0°C to 40°C |
| Operating Temperature | 0°C to 40°C |

